Serwis

WYMIANA
oleju
i filtrów

Jedną z przyczyn często występujących usterek w samochodach ciężarowych jest zbyt rzadka wymiana oleju silnikowego. W warsztacie wykonujemy wymianę oleju w samochodach ciężarowych. Stawiamy na kompleksową obsługę, dlatego wraz z olejem wymieniamy również filtry, które są ostatnią przeszkodą dla zanieczyszczeń, które mogą przedostawać się do silnika. Korzystamy z oferty sprawdzonych i zaufanych dostawców oraz producentów, ograniczając tym samym ryzyko awaryjności związane ze środkami smarnymi i filtrami.

naprawy
powypadkowe

Nasz warsztat jest przystosowany do wykonywania kompleksowych napraw powypadkowych samochodów ciężarowych. Dysponujemy częściami wysokiej jakości oraz zespołem o wszechstronnych umiejętnościach. Podczas naprawy powypadkowej wymieniamy uszkodzone części, jak też dokonujemy usunięcia wszelkich usterek.

naprawy
lakiernicze
i blacharskie

We współpracy z zaufaną lakiernią oferujemy naszym klientom kompleksowe remonty samochodów ciężarowych, skoncentrowane na pracach lakierniczych i blacharskich. Istnieje możliwość wykonania piaskowania całego samochodu lub wybranych części. Posiadamy sprzęt i stanowisko do piaskowania, a także korzystamy z alternatywnych metod i technologii.

Ponadto naszym klientom oferujemy wszelkiego rodzaju naprawy elektryczne oraz hydrauliczne. Zajmujemy się usterkami związanymi z instalacjami elektrycznymi i urządzeniami hydraulicznymi. Wymieniamy zużyte podzespoły, w razie możliwości przeprowadzamy naprawy w celu przywrócenia im pełnej sprawności.

kosmetyka
i polerowanie

Dbamy nie tylko o sprawność samochodów ciężarowych, ale też ich estetyczny wygląd. W ramach współpracy z naszymi klientami oferujemy dodatkowo kompleksowe czyszczenie pojazdów zarówno z zewnątrz, jak też w środku. W celu wydłużenia estetycznego wyglądu wykonujemy polerowanie. Taki zabieg umożliwia też retusz niewielkich rys i ubytków. Wykonujemy też prace w środku pojazdu.. Korzystamy ze środków, które dodatkowo pozwalają nam zneutralizować nieprzyjemne zapachy. Wszystkie używane przez nas preparaty są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska.

wynajem
naczepy

Prowadzimy wynajem naczep przeznaczonych do holowania uszkodzonych samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych i maszyn budowlanych. Naczepy posiadają niskie podwozie, są wyposażone w najazdy, ułatwiające i przyśpieszające załadunek. Naczepy spełniają wszystkie normy europejskie, dzięki czemu mogą bezpiecznie poruszać się po drogach. Łańcuchy do mocowania załadunku zapewniają stabilność holowanemu pojazdowi. Oferujemy też transport ciężarówką z niskim podwoziem wraz z doświadczonym kierowcą. To propozycja dla wszystkich tych firm, które szukają kompleksowego wsparcia w przypadku awarii pojazdu lub też wypadku. Jest to tani i szybki sposób holowania pojazdów, co przekłada się na korzyści finansowe dla firmy.

hale
warsztatowe

Posiadamy hale warsztatowe o dużej powierzchni. Dzięki rozbudowanemu zapleczu jesteśmy w stanie przeprowadzać kilka napraw w jednym czasie, co zdecydowanie przyśpiesza proces naprawy, serwisu, wymiany czy regeneracji. Posiadamy stanowiska robocze przystosowane do obsługi wielu pojazdów jednocześnie. Powstałe hale warsztatowe pozwoliły nam rozszerzyć działalność o nowe usługi. Klienci otrzymują od nas kompleksową pomoc i wsparcie w ramach serwisu i napraw samochodów ciężarowych. Hale zostały zaprojektowane tak, aby pracownicy mieli najlepsze i ergonomiczne warunki do pracy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy zarówno dokonywać wymiany opon, jak też naprawy blacharskie czy też kompleksowe naprawy powypadkowe.

Możliwość
przeładunku
towaru

Wypadek, usterka, kolizja czy po prostu inna przyczyna wymuszająca natychmiastową naprawę – takie sytuację wymagają bardzo szybkiej reakcji, ukierunkowanej na przeładunek towaru do innego pojazdu. Zajmując się naprawami samochodów dostawczych, uwzględniamy ten problem, ułatwiając naszym klientom dokonanie przeładunku w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

W razie konieczności dokonasz u nas przeładunku towaru, w razie potrzeby stwarzamy do tego odpowiednie warunki. Dzięki temu kompleksowo troszczymy się o naszych klientów, rozumiejąc specyfikę pracy firm transportowych. Są one zobowiązane dostarczyć towar we wskazane miejsce w wyznaczonym terminie. Wypadek czy też awaria powodują, że nie jest to możliwe. Usterki usuwamy w możliwe jak najkrótszym czasie. Możliwość przeładunku towaru zmniejsza ewentualne postoje w firmie.

Mobilny
serwis
zagraniczny

Jesteś w trasie i potrzebujesz pomocy? Znajdujesz się w Polsce lub za granicą i szukasz doświadczonego partnera biznesowego, który w sposób szybki i skuteczny dokona serwisu lub naprawy Twojego samochodu ciężarowego? Nasza firma świadczy również usługi z zakresu mobilnego serwisu i naprawy za granicą. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami, które są przystosowane do wykonywania zaawansowanych napraw poza naszym warsztatem. Na wezwanie i kontakt pod wskazany numer telefonu we wskazane miejsce dojeżdża serwis pojazdów ciężarowych z mechanikiem oraz narzędziami i akcesoriami niezbędnymi do usunięcia usterki.

zaplecze
olejowe

Współpracujemy tylko z doświadczonymi i lojalnymi producentami, dlatego zaplecze olejowe tworzymy przy udziale wiodących na rynku olejów silnikowych producentów. Są one bardzo skoncentrowane na doskonaleniu swoich produktów, które nie tylko są w stanie sprostać dynamicznie zmieniającym się standardom w branży motoryzacyjnej, ale je przekraczają. Oferujemy najlepsze oleje dostępne na rynku. Spełniają one normy producentów pojazdów, jednocześnie zapewniając skuteczną ochronę silnika i ponadprzeciętne osiągi.

Na życzenie klienta zamawiamy oleje innych marek, negocjując najlepsze warunki cenowe. Oprócz zaplecza olejowego posiadamy też zaplecze filtrów, które wymieniamy wraz z wymianą oleju. Są to oryginały i zamienniki HENGST-Filter i Mann-Filter. To również firmy, cieszące się ogromnym zaufaniem oraz proponujące kluczowe rozwiązania dla branży motoryzacyjnej i obszaru samochodów dostawczych.

chcesz
dowiedzieć się
więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ
opona serwis

Oferujemy serwis opon do samochodów ciężarowych, świadcząc kompleksowe usługi wraz z dostawą nowych opon do aut i naczep. Wymiany dokonujemy na każdym typie kół. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, pozwalającym na precyzyjne wyważenie kół. Pracujemy na samochodach ciężarowych, naczepach, ciągnikach siodłowych i maszynach budowlanych, jak również na samochodach osobowych.

Ponadto zajmujemy się naprawą uszkodzonych opon. Kontrolujemy stan ogumienia w celu zwiększenia bezpieczeństwa, a także komfortu i jakości jazdy. Współpracujemy z producentami opon wysokiej klasy, mając na uwadze ich wpływ na bezpieczeństwo poruszania się po drodze kierowców w różnych warunkach. Nasi klienci mogą skorzystać również z opcji magazynowania opon letnich i zimowych.

PRZEJDŹ DO OPONA SERWIS