O nas

KRÓTKA
HISTORIA
MARKI

W branży motoryzacyjnej aktywnie działamy od 1990 roku, zaczynając od handlu autami w Niemczech i importu w całej Europie. Nasza działalność skoncentrowana była jedynie na skupie i sprzedaży pojazdów ciężarowych i maszyn budowlanych.

Wciąż się rozwijamy i zwiększamy zasięg naszych działań. Przykładowo w latach 2003-2004 eksportowaliśmy ponad 1000 aut tylko na kraje arabskie. Lata 2000-2004 były dla nas przełomowe, otworzyliśmy oddział logistyczny w Mogilnie, a w roku 2004 zmieniliśmy siedzibę firmy, oficjalnie powstała firma MAKU.

W kolejnych latach powstał budynek biurowy i warsztat, a także hale ze stanowiskami do naprawy i serwisu aut. W 2007 rozszerzyliśmy działalność o pomoc drogową, w ramach których świadczyliśmy do niedawna usługi. Podjęliśmy współpracę z EFL, który otworzył u nas swój oddział leasingowy, a także z innymi firmami z tej branży.

NASZE
SPECJALIZACJE

Zajmujemy się skupem samochodów ciężarowych, dostawczych, budowlanych i osobowych z całej Europy, głównie z Niemiec i Francji, a także ich sprzedażą.

Posiadamy własny warsztat, dzięki któremu możemy zaoferować naszym klientom dodatkowo usługi serwisowe, naprawcze i lakiernicze.

Stali, zaprzyjaźnieni klienci mogą skorzystać ponadto z dodatkowego wsparcia, jak pomoc drogowa i mobilny serwis zagraniczny.

FUNDAMENTALNE
WARTOŚCI

Indywidualne podejście do każdego klienta

Kompleksowe wsparcie

Wykwalifikowana kadra fachowców

Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i handlu

Rozwój poprzez nieustanną edukację

Otwartość na zaawansowaną technologię

Certyfikaty